Відповідальність власника сайту

Дата публікації: 23.01.2015

Кількість нових веб сайтів у мережі Інтернет щодня збільшується з геометричною прогресією. Власність зобов’язує, вона не може використовуватися на шкоду іншим. Так зазначено в Конституції України. Власникам сайтів слід потурбуватися не лише про технічну безпеку сайту, але й про інформаційну. Особливо це стосується тих сайтів, де організовані форуми, а також ті, де не модеруються коментарі, […]

Як краще працювати дизайнеру за трудовим чи цивільним договором?

Дата публікації: 16.01.2015

У цій публікації йтиметься не про соціально-трудові права дизайнера як працівника, його відпустки чи оплату праці, а про долю його творінь, про його інтелектуальну власність. Хоча, якщо Вам цікаве питання соціально-трудових прав особи, що працює за трудовим договором у порівнянні з особою, що працює по договору ЦПХ, то цьому присвячена наша попередня публікація «Трудовий договір […]

Трудовий договір та договір ЦПХ. Яка різниця?

Дата публікації: 12.01.2015

Питання визначення різниці між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру (ЦПХ) має дуже практичне значення. Багато роботодавців зловживають укладенням договорів ЦПХ із працівниками, приховуючи таким чином фактичні трудові відносини. Для чого це робити? Є декілька тому причин. По-перше, це податки. Роботодавцю дешевше платити податки та єдиний соцвнесок за договором ЦПХ, ніж за трудовим договором. По-друге, […]

Завдаток чи аванс: чому надати перевагу?

Дата публікації: 06.01.2015

Укладаючи договори, предметом яких є як правило дорогі речі (нерухомість, автомобіль), сторони часто бажають забезпечити їх виконання сплатою завдатку або авансу. Проте, не розуміючи до кінця суті одного й іншого, їх плутають, що призводить до непорозуміння та судових спорів. Що спільного, та чим вони відрізняються, ці два юридичні явища? Спільним для них є те, що […]

Договір оренди без нотаріального посвідчення

Дата публікації: 07.12.2014

Чи можна зекономити на нотаріальному посвідченні договору оренди приміщення? Давайте розберемося. У цивільному кодексі (ст.793) зазначено, що договори найму (оренди) будівель чи ін. капітальних споруд (а також їх окремих частин) строком на три або більше років належить нотаріально посвідчувати. Нагадаємо, що недотримання вимоги про нотаріальне посвідчення договорів, щодо яких таку вимогу встановлено, є причиною вважати […]

12»